W dobie szybkiego rozwoju handlu internetowego, klienci przykładają co raz większą uwagę do opakowań dla produktów sprzedawanych online. Oferujemy opakowania e-commerce z taśmą i zrywką, które sąrozwiązaniem praktycznym oraz estetycznym dla dzisiejszych potrzeb sprzedaży online.

Dlaczego warto wybrać opakowania z taśmą i zrywką?

Przede wszystkim ten rodzaj opakowaniazapewnia dobrą ochronę Twoich produktów podczas transportu. Taśma Rip działa jakosystem bezpieczeństwa i chroni Twoje towary przed przypadkowym otwarciem podczas transportu. Ponadtonasze opakowania e-commerce z taśmą RipTape są łatwe w obsłudze, co znacznie skraca czas potrzebny na zapakowanie Twoich zamówień. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, jednocześnie dbając obezpieczeństwo swoich przesyłek oraz komfort dla kupującego.

Taśma Rip to doskonałe rozwiązanie w przypadku zwrotu produktów.

Kiedy klient zwraca zamówiony przezsiebie produkt, najważniejszą kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa produktu podczas transportu. TaśmaRipper sprawia, że zadanie pakowania i zabezpieczania produktów jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy jedno pociągnięcie taśmy, aby otworzyć opakowanie i wyjąć produkt. Dodatkowo taśma ripper umożliwiaszybkie i łatwe ponowne zabezpieczenie opakowania i ułatwia późniejszy proces zwrotu.

Funkcjonalność taśmy ripper jest szczególnie ważna w przypadku przesyłek zwrotnych, ponieważ są onenarażone na uszkodzenia i wymagają maksymalnej ochrony podczas transportu. Zastosowanie taśmy ripperminimalizuje ryzyko uszkodzenia i sprawia, że towar trafia do sprzedawcy w idealnym stanie.

Okibox oferuję sprzedaż opakowań e-commerce z taśmą zrywką.

Dostarczamy opakowania dopasowane do produktu, który się w nich znajduje, dzięki temu dostarczony przez Państwa produkt nie wymaga dodatkowych wypełniaczy. Możemy również spersonalizować opakowanie, dzięki czemu może być ono wykorzystane jako narzędzie marketingowe i zwiększyć świadomość marki. Oferujemy zadruk pudełka zewnątrz jak i wewnątrz z wykorzystaniem nadruku CMYK.

Gwarantujemy również wysoką jakość naszych opakowań. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości tektury falistej, co gwarantuje bezpieczeństwo produktu i ochronę podczas transportu. Będącprzyjaznym dla środowiska, nasze opakowania w 100% nadają się do recyklingu.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla Państwa potrzeb, dziękioferowanym przez Okibox opakowaniom e-commerce z paskami do odrywania, Państwa produkty dotrą do klientów w idealnym stanie, estetyczne i funkcjonalne.

Więcej informacji